Dodatki

1

WINIETKI

2

PODZIĘKOWANIA
i ZAWIESZKI

3

NUMERKI

4

PLAN STOŁÓW

5

KSIĘGI GOŚCI

6

PUDEŁKA na koperty

cennik dodatków

winietka
"daszek /\ "  
1 zł /szt


Prosta winietka o rozmiarze po złożeniu ok. 49x105mm standardowo drukowana na ozdobnym papierze iceland diamentowa biel 230 g według wybranego wzoru lub z wcześniej drukowanego wzoru zaproszenia.

winietka
"daszek /\ "
z kokardką
2 zł /szt


Winietka o rozmiarze po złożeniu ok. 49x105mm standardowo drukowana na ozdobnym papierze iceland diamentowa biel 230 g według wybranego wzoru lub z wcześniej drukowanego wzoru zaproszenia. Dodatkowo do winietki doklejana jest kokardka o wybranym kolorze.

winietka
"daszek /\ "
z kokardką i dodatkowym papierem
2,50 zł /szt


Winietka o rozmiarze po złożeniu ok. 49x105mm standardowo drukowana na ozdobnym papierze iceland diamentowa biel 230 g według wybranego wzoru lub z wcześniej drukowanego wzoru zaproszenia. Dodatkowo do winietki doklejany jest kokardka o wybranym kolorze oraz papier jako tło dla wydruku imienia i nazwiska gościa.

winietka
"daszek /\ "
ze złoceniem lub srebrzeniem
2,50 zł /szt


Prosta winietka o rozmiarze po złożeniu ok. 49x105mm standardowo drukowana na  gładkim papierze. Dodatkowo uszlachetniana folią do złoceń srebrną lub złotą

ZAWIESZKA  
ze sznureczkiem


2 zł /szt


Prosta zawieszka o rozmiarze 50x90mm dziurkowana z przewiązanym sznureczkiem. Standardowo drukowana na ozdobnym papierze iceland diamentowa biel 230 g według wybranego wzoru lub z wcześniej drukowanego wzoru zaproszenia.

ZAWIESZKA
z podklejanym dodatkowym papierem ze sznureczkiem

2,50 zł /szt


Prosta zawieszka o rozmiarze 50x90mm dziurkowana z podklejonym papierem o wybranym kolorze i przewiązanym sznureczkiem. Standardowo drukowana na ozdobnym papierze iceland diamentowa biel 230 g według wybranego wzoru lub z wcześniej drukowanego wzoru zaproszenia.

NUMEREK

3 zł /szt


Rozmiar numerka standardowo to format a6 po złożeniu, jednak jeśli numerek ma mieć inną formę bądż inny wymiar, to nie sprawi nam to żadnego problemu :). Kolor papieru, na którym numerek ma być wydrukowany również może być zmieniony.
W takim przypadku skontaktuj się z nami a postaramy się sprostać Twoim wymaganiom.

KARTECZKA
z podziękowaniem


0,80 zł


Prosta karteczka o rozmiarze 50x90mm według potrzeby dziurkowana

ISKIERKI MIŁOŚCI

2 zł /szt - karteczka z zimnym ogniem

1 zł/szt - sama karteczka


ZIMNE ognie z personalizowaną karteczką 50x90mm według naszego lub przesłanego tekstu.

ISKIERKI MIŁOŚCI

PUDEŁECZKO ZAPAŁEK

2 zł /szt - z zapałkami

0,5 zł/szt - sama naklejka


Pudełeczko standardowych zapałek oklejone z obu stron naklejką z motywem jak na zimnych ogniach

PUDEŁKO
na ciasto

4 zł /szt


Pudełko na ciasto według wybranego wzoru lub z wcześniej drukowanego wzoru zaproszenia. 

KSIĘGA gości
/21x21cm/

60 zł /szt


Księga gości posiada wymiary 21x22 cm dostosowana do zdjęć z fotobudki, grube karty w środku: 50 kartek (100 stron), grubość: aż 150 g (wpisy nie będą przebijać na druga stronę), gęsto szyte i wzmacniane merlą oraz wykończone kapitałką.

PLAN STOŁÓW
60x90 cm

120 zł/szt


Plan stołów o wymiarach 60x90cm wydrukowany na sztywnym podłożu według wybranego wzoru lub z wcześniej drukowanego wzoru zaproszenia.

MENU
/DL jednobigowe/
5 zł /szt


Penu o rozmiadze DL po złożeniu standardowo drukowane na ozdobnym papierze iceland diamentowa biel 230 g według wybranego wzoru lub z wcześniej drukowanego wzoru zaproszenia. Do ilości menu należy doliczyć 20 zł za projekt menu.

PUDEŁECZKO
dla gości na cukierek
3 zł /szt


Pudełeczko standardowo drukowane na ozdobnym papierze iceland diamentowa biel 230 g według wybranego wzoru lub z wcześniej drukowanego wzoru zaproszenia. Wielkość pudełeczka pozwala na umieszczenie pralinki rafaello.


***
Każdy z dodatków realizowany jest z grafiką zaproszenia jakie było zamawiane.
Teksty na dodatki typu zawieszka możemy zaproponować z naszego szablonu lub z dowolnym tekstem przesłanym w zamówieniu.
***
Jeśli nie zamawiałaś u nas zaproszeń możesz sobie wybrać motyw zaproszenia a my dostodujemy według niego wszystkie dodatki na Twoją imprezę.

Grafikowe Zaproszenia